Adisyon

Günümüzde şirketlerin ve bir çok resmi kurumların ihitiyaç duyduğu resmi evrakların üretildiği yerler sadece maliye ile anlaşmalı olan yetkili levha matbaalarca yapılmaktadır.Levhanın bulunamadığı matbaalar tarafından çıkarılan evraklar yasalarca ağır ceza sorumluluğu yüklemektedir ayrıca müşteri açısından da çok tehlikesi bulunmaktadır.Güvenliğinize gerçekten önem veriyorsanız resmi evraklarınızın basımını işinde uzman  maliye ile anlaşmalı matbaalarda yaptırmanız gerekir. Maliye, Matbaa ile anlaşma yapması ve resmi evrakların basımına izin vermesi için öncelikle müraacatta bulunan matbaa’nın makina teşkilatının yeterli bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber matbaalar’dan belli bir miktarda teminat mektubu, ya da nakit para blokesi alır.Kriterlere uyması halinde her ilin matbaacılar odası tarafından verilen yeterlilik belgesi ile birlikte maliye anlaşmalı matbaaya evrak basımına izin verir. Adisyon baskısı 2 gruba ayrılır Maliye logolu ve Maliye logosuz Maliye logosuz adisyon baskısı gayri resmi olup basımında resmi evrak talep edilmez.

Afiş Basımı

Büyük organizasyonların vazgeçilmezi olan afişlerin ana amacı fark edilmek yani görülmektir. Bu nedenle afişlerin hedef kitlelerine ulaşabilecek özgünlükte ve çekici şekilde tasarlanmaları son derece büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada tasarımcıların yaratıcılıkları ile organizasyonu düzenleyecek olan kuruluşların bilgilerinin yan yana bulunması gerekmektedir. İster kültürel ister sosyal isterseniz de tamamen ticari bir organizasyon gerçekleştirin amacınız dikkat ve ilgi çekmekse afiş bunun en güzel yoludur. Afişler de yine reklam ve duyurma işlevlerini yerine getirmektedirler. Ancak diğer reklam ürünlerinden farklı olan en önemli kısmı dikkat çekmek olduğundan özenle hazırlanması ve sunulması gerekmektedir. Asılacağı yer ve görünürlüğü açısından, bez ve kağıt gibi materyaller kullanılarak üretilebilmektedir. 

Antetli Kağıt

Firmaların özel ya da resmi yazışmalarda kullanmış olduğu ve üzerinde firmanın logosu ve iletişim bilgilerinin yer aldığı ve birçok yerde kullanılan antetli kağıttır. Genel olarak ölçülerine bakıldığında A4 boyutlarında olmaktadır. Firmalar bizimle iletişime geçtiklerinde genel olarak isteklerinin ne olduğunu belirtmektedirler. Bizde ona göre antetli kağıdı hazırlamaktayız. Beğenmediğiniz bir yer olduğunda da düzeltmesini yapabilmekteyiz. Sizin için önemli olan bilgilerinizin net olması ve kağıdın en iyi şekilde beğenilmesi olacaktır. Siz beğendikten sonra artı iş bizde bitmektedir.

Antetli Zarf Basımı

Büyük firmaların kurumsallığın gereği olan antetli zarflar kurumlara kalite katarken, müşterilerin ilk izlenimleri açısından son derece önemli bir materyaldir. Gerek resmi devlet kuruluşları gerekse özel sektörle yapılacak yazışmaların kurumun logosunu, adını, telefon ve adres gibi bilgilerini içeren özel zarflar ile gönderilmesi seçkinliğin yanı sıra tanınmayı da sağlayacak önemli reklam araçlarından biridir.   Marka yaratmak, tanınırlık, kişilerin ve müşteri kuruluşların akıllarında kalabilmek amacıyla yapılan reklam çalışmalarının bir parçası olan antetli zarflar son yıllarda farklı tasarımlar, boyutlar ve kalite ile kullanıcılara sunulabilmektedir. Yapılacak zarflar için tercih edilecek kağıt kalitesi ve boyut fiyatlandırmanın ana unsurlarını oluşturmaktadır. Kesin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar için bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Bloknot

Yaprakları çok kolay bir şekilde koparılabilecek ya da günlük hatırlatmaların yazılabileceği küçük not defteridir. Bloknot yaptırmak istediğinizde dış tasarımına kendi firmanızın ismini de sempatik şekiller yaptırabilmektesiniz. Sizin istediğiniz her ne ise biz size yardımcı olabilmekteyiz. İsterseniz yaprakları kopartabileceksiniz. Genelde telli olan bloknotlar kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yapışkanlı olan bloknotlarda kullanım açısından rahat olmaktadır. Sizler bize ne istediğinizi söyledikten sonra bloknotunuzu hazır olarak düşünebileceksiniz. Önemli olan kafanızda bulunanı belirtmenizdir. Ekip olarak size en iyi şekilde yardımcı olabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Broşür Basımı

Firmalara ait ürünlerin, hizmetlerin, adres, telefon bilgilerinin,  çeşitli seminer, sempozyum ve tanıtıcı toplantıların duyurulması amacı ile bastırılabilen broşürler reklam sürecinin önemli elemanlarından biridir. Müşterilerimizin isteklerine göre A3, A4, A5, 10x21, 20x21 gibi daha pek çok farklı boyutlarda kağıtlara, tek kırımlı, çift ve üç kırımlı üretimler yapılabilmekte ya da kitapçık şeklinde çok safalı broşürleri üretebilmekte mümkündür.  Sizlerin istekleri doğrultusunda oluşturulan broşürlerimizin fiyatlandırmalarında, kullanılacak kağıdın gramajı, cinsi sayfa sayısı, kırım sayısı ve renk tercihi etkili olmaktadır. Bir broşürün en önemli unsurlarından biri olan fotoğraflama ve grafik tasarımları konusunda da uzman personelimizin bilgileri ve tecrübeleri sizlere yol gösterici olacaktır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmak üzere çıktığımız yolda sizleri de yanımızda görmeyi arzu ederiz. 

Cepli Dosya Basımı

Şirketlerin özellikle sunumlarında en gerekli olan cepli dosyadır. En büyük faydası önemli olan evrakların ir arada durmasını sağlamaktadır. Dosyaların üstlerine firmanız ile ilgili tüm bilgileri yazabilirsiniz. İçine yapılacak olan cep sayesinde evraklarınız dağılmadan durabilecektir. En kaliteli kağıtlardan olan mat ve parlak kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Tercih burada size kalmaktadır. Dış tasarımının nasıl olmasını istediğinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır. İsteğinize göre tek ya da her iki tarafta cep bulunabilmektedir. Cepli dosyaların avantajlarından faydalanmak için bizimle görüşmelisiniz ve istediğiniz kadar yapımı konusunda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Dosyaların yapımı için özel makineler kullanılmakta ve özenle çalışmalar yapılmaktadır.

Dergi Basımı

Dergi; belirli aralıklarla yayınlanan ve içerisinde her kitleye hitap eden bilgileri barındırmaktadır. Kaliteli olan kağıtlara basımları yapılmaktadır. İçerisinde röportajlar, eleştiriler, makaleler, resimler, karikatürler gibi daha birçok bilgiye yer verilmektedir. Renkli kağıda basılmakta ve kaliteli olması da insanların gözlerini almamaktadır. Derginin içinin önemi kadar dış dizaynının da önemli bir yeri vardır. İnsanlar alışveriş mağazalarında dergilere baktıklarında önce dikkatini çekene bakmaktadır. Bazı insanların ise sürekli olarak okudukları ve takip ettikleri dergiler vardır. Sizlerin de bu şekilde yayınlanmasını istediğiniz derginiz varsa bizimle mutlaka görüşmelisiniz. İçerisinde tüm bilgileri barındırmakta ve sizin özel tasarımınıza göre yapılmaktadır. İç dizaynı yapılırken de her şey en ince ayrıntısına göre yapılmaktadır. Dikkat çekici bir dergi için size yardımcı olabiliriz.

Etiket Basımı

Bazı kurumlar ürettikleri ürünleri satmak sureti ile gelir elde ederler. Bu ürünlerin özellikleri, kullanım şekli, içinde bulunan maddeler, üretim yeri, firma izinleri ve onayları ürünlerin üzerine yapıştırılan etiketlerin üzerinde bulunur. Tek tarafı yapışkanlı olan etiketlerin ürünlerin üzerine tutturulması oldukça kolaydır. Cam, metal, ahşap ve plastik gibi tüm yüzeylere uygulanabilir olmaları çok tercih edilmelerinin diğer bir nedenidir. Gerek ürünün gerekse firmanın tanıtımı bakımından da etkili bir araçtır.   Etiket üretimi esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu vurgu yapılacak noktaların daha görünür olmasıdır ki bu da profesyonel bir tasarımı zorunlu kılar. Gerek tasarım gerekse kalite konusundaki iddiamız tecrübemizden ve uzman personellerimizden gelmektedir.   

Fatura Baskı

Günümüzde şirketlerin ve bir çok resmi kurumların ihitiyaç duyduğu resmi evrakların üretildiği yerler sadece maliye ile anlaşmalı olan yetkili levha matbaalarca yapılmaktadır.Levhanın bulunamadığı matbaalar tarafından çıkarılan evraklar yasalarca ağır ceza sorumluluğu yüklemektedir ayrıca müşteri açısından da çok tehlikesi bulunmaktadır.Güvenliğinize gerçekten önem veriyorsanız resmi evraklarınızın basımını tanıtım matbaacılık gibi maliye ile anlaşmalı matbaalarda yaptırmanız fayda vardır. Maliye, Matbaa ile anlaşma yapması ve resmi evrakların basımına izin vermesi için öncelikle müraacatta bulunan matbaa’nın makina teşkilatının yeterli bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber matbaalar’dan belli bir miktarda teminat mektubu, ya da nakit para blokesi alır.Kriterlere uyması halinde her ilin matbaacılar odası tarafından verilen yeterlilik belgesi ile birlikte maliye anlaşmalı matbaaya evrak basımına izin verir. Fatura basımı, yaptıran ve yapan kişilere çok ciddi bir sorumluluk yüklenmişdir. Ankarada fatura basımına yetkili kılınmış nadide matbaalar arasında yer almaktayız. 

İmsakiye

Ramazan ayının vazgeçilmezi olan ramazan imsakiyeleri çok iyi bir tanıtım aracıdır. Bu ürün sayesinde reklam yapma şansınız ve müşterilerinizin aklında kalma süreniz daha yüksektir. İmsakiye çeşitlerimiz ve kataloglarımız ile ihtiyacınız olan ürünleri kısa sürede istediğiniz renklerde tedarik ediyoruz. Ramazan imsakiyesine en uygun fiyatlar ile Tuğba matbaa'sında sahip olabilirsiniz. İmsakiye çeşitlerimiz kısaca şöyledir. Karton imsakiye, karton yaldız baskılı imsakiye, kuşe kağıda baskılı imsakiye, kuşe kağıda yaldız baskılı imsakiye ve özel keskili imsakiye baskılarımızdan bazılarıdır.   Tüm illere göre imsakiye tasarımları yapılıp adrese gönderimini yapmaktayız. Türkiyenin hangi il ve ilçesinde olursanız olun Matbaa'mıza gönül rahatlığıyla siparişlerinizi verebilirsiniz.  

İnsertler

Özellikle perakende sektörü içerisinde satışın en çok yapıldığı ve müşterilerle iletişimin en iyi şekilde kullanıldığı promosyonların ve reklamın en iyi yapılmasını sağlayan insert son zamanlarda çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. , Firmalar indirim yaptıklarında, kampanya ya da promosyonlu ürünler hakkında bilgi vermektedirler ve insanların dikkatlerini çekmeyi başarmışlardır. Sizin de bu şekilde bir düşünceniz varsa bizimle görüşmelisiniz. Yansıtmak istediğiniz düşünceyi en kısa ve öz şekilde dikkat çekici olarak müşterilerinize yansıtmaktayız. Hem maliyeti düşük hem de kısa sürede yapılabilmesi ile sizler için çok uygun olacaktır.

İrsaliyeli Fatura Basımı

Günümüzde şirketlerin ve bir çok resmi kurumların ihitiyaç duyduğu resmi evrakların üretildiği yerler sadece maliye ile anlaşmalı olan yetkili levha matbaalarca yapılmaktadır.Levhanın bulunamadığı matbaalar tarafından çıkarılan evraklar yasalarca ağır ceza sorumluluğu yüklemektedir ayrıca müşteri açısından da çok tehlikesi bulunmaktadır.Güvenliğinize gerçekten önem veriyorsanız resmi evraklarınızın basımını tanıtım matbaacılık gibi maliye ile anlaşmalı matbaalarda yaptırmanız fayda vardır. Maliye, Matbaa ile anlaşma yapması ve resmi evrakların basımına izin vermesi için öncelikle müraacatta bulunan matbaa’nın makina teşkilatının yeterli bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber matbaalar’dan belli bir miktarda teminat mektubu, ya da nakit para blokesi alır.Kriterlere uyması halinde her ilin matbaacılar odası tarafından verilen yeterlilik belgesi ile birlikte maliye anlaşmalı matbaaya evrak basımına izin verir. İrsaliyeli Fatura, yaptıran ve yapan kişilere çok ciddi bir sorumluluk yüklenmişdir. Ankarada irsaliyeli Fatura basımına yetkili kılınmış nadide matbaalar arasında yer almaktayız. 

İSG Defteri

İş yerlerinde kullanılan iş yerlerinde olan ve yazılması gerekli olan her şeyin not edildiği defter İsg defteridir.İki kopya şeklinde yapılmaktadır. Her iş yerinde mutlaka olması gereken defterler arasında yer almaktadır. Kullanacak olan kişiler iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleridir. Çalışma ortamında bulunan iyi ya da kötü olan her durumun analizinin yapılması ve notunun alınması gerekmektedir. Bu şekilde iş yerinde nelerin doğru nelerin yanlış olduğu konusunda da gerekli tutanaklar tutulmuş olmaktadır. Siz işverenseniz ve iş yerinize görevlendirilmiş uzmanlar varsa İsg defterini kullanıyor olmalısınız. İster numaralı isterseniz de defter şeklinde olan defterlerden herhangi birini yaptırabilirsiniz. Bizimle görüştükten sonra kaliteli bir işçiliğin çıktığını göreceksiniz.

Karton Çanta

Alışveriş mağazalarının her zaman için adlarının bilinmemesi ve unutulmaması gerekmektedir. Bunun içinde unutulmamak için alışveriş yapıldıktan sonra kullanılacak olan karton çantalar üzerinde mağazanın bilgilerinin yer alması ve isteğe bağlı olarak fotoğrafların yer alması iş yeri sahiplerinin de kimliklerini göstermelerini sağlamaktadır. Dikey ya da yatay olarak yapılabilmektedir. Ne ölçüde istediğinizin kararını verdikten sonra bizimle görüşmeniz ile sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Kuyumcular, kozmetik mağazaları, saat ve giyim mağazaları gibi birçok yerde karton çantalar sıklıkla tercih edilmektedir. Siz eğer bir alışveriş mağazasıysanız yapmanız gereken ne istediğinizi bize söylemenizdir. En iyi ve kaliteli çantaları size sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Kimliğinizi en iyi şekilde göstermek istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz.

Katalog Basımı

Firmaların tanıtmış oldukları ürünleri en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayan kataloglardır. Katalog içerisinde ne tanıtılırsa tanıtılsın insanların aradıkları tüm bilgileri içeriyor olması insanları istedikleri mağazadaki yeni olan her şeyi öğrenmeleri için katalogları almalarını sağlamaktadır. Ayrıca iş yerlerinin ne yaptıklarını anlatabilmeleri için de iş yeri sahipleri gelen müşterilerine katalog vermeleri ile kendilerini tanıtmalarını sağlamaktadırlar. Tel, iplikle tutturulması sağlanmakta ve çok sayfalı olmaktadır. İsteğinize bağlı olarak kabartmalar yapılabilmektedir. Renkler her zaman çok önemlidir. Yansıtılan ürünün ne olduğu, nasıl olduğunu en iyi şekilde yansıtmalıdır. Vereceği canlılık ile insanların ürünleri satın almalarını ya da daha fazla ilgilenmelerine neden olmaktadır. Sizler de kalite istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz.

Kolonyalı Mendil Basımı

kolanyalı mendil, ıslak mendil, kolanyalı mendin ankara, ankara kolanyalı mendil, ıslak mendil ankara, ankara ıslak mendil, kolanyalı mendil basan matbaalar

Magnet

Magnet kullanım açısından kartvizitten sonra en yaygın promosyon ürünlerdir. Hemen hepimizin evinde bulunan ve giderek değişik sektörlerde görebileceğimiz magnetler özel kesimli ve özel baskılı olarak kullanılabiliyor. Buzdolabı magneti ve araç magneti olarak değişik şekillerde kullanılan ürünlerin fiyatlandırması genelde metrekare hesabı yapılır. Genelde promosyona yönelik buzdolabı magnetleri resim çerçevesi, notluk, takvim ve benzeri formatlarda tasarlanarak müşterilere sunulmaktadır. Baskısında renk sınırlaması yoktur ama adet olarak minimum 1000 adetten baskıya başlanmaktadır.

Makbuz Basımı

İş yeri sahiplerinin her zaman için insanların akıllarında kalmaları gerekmektedir. Ne kadar çok dikkat çekerse bir iş yeri bir o kadar insanlarla iş yapmaktadır. Dikkat çekmek istiyorsanız en iyi yol sticker yaptırmaktır. En önemli tarafı insanların ihtiyaçları oldukları noktada ulaşım sağlayabilmeleridir. Bulaşık makineleri, buzdolabı, kombi gibi birçok yere yapıştırılmakta ve her zaman için göz önünde yer almaktadır. Kaliteli olan iş yerlerinin adlarının hemen akla gelmesi bu şekilde sağlanabilmektedir. Sticker üzerine firmanızın adı, varsa logosu, iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. Bu şekilde size çok daha kolay ulaşım sağlayabileceklerdir. İlk başlarda dikkat çekmeyeceğinizi düşünseniz de mutlaka bir şekilde akılda kalacağınızı unutmamalısınız. Biz sizlere yardımcı olmak isteriz. Yapmanız gereken ne istediğinizin ve nasıl bir sticker istediğinizin kararını vermektir.

Oto Paspas Basımı

Oto yıkamaların vazgeçilmez promosyon ürünü ve reklam aracı oto paspasları. Çeşitli kağıt türleri ve ebat seçeneklerinde isterseniz tek renk isterseniz özel renklerde yapılmaktadır.   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kağıt: Kraft Kağıt, 1. Hamur Ebat: 35x50 cm Renk: 4 Renk baskı Minimum Adet: 1000 adet

Promosyon

Reklam İşleri

Sevk İrsaliyesi Basımı

Günümüzde şirketlerin ve bir çok resmi kurumların ihitiyaç duyduğu resmi evrakların üretildiği yerler sadece maliye ile anlaşmalı olan yetkili levha matbaalarca yapılmaktadır.Levhanın bulunamadığı matbaalar tarafından çıkarılan evraklar yasalarca ağır ceza sorumluluğu yüklemektedir ayrıca müşteri açısından da çok tehlikesi bulunmaktadır.Güvenliğinize gerçekten önem veriyorsanız resmi evraklarınızın basımını tanıtım matbaacılık gibi maliye ile anlaşmalı matbaalarda yaptırmanız fayda vardır. Maliye, Matbaa ile anlaşma yapması ve resmi evrakların basımına izin vermesi için öncelikle müraacatta bulunan matbaa’nın makina teşkilatının yeterli bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber matbaalar’dan belli bir miktarda teminat mektubu, ya da nakit para blokesi alır.Kriterlere uyması halinde her ilin matbaacılar odası tarafından verilen yeterlilik belgesi ile birlikte maliye anlaşmalı matbaaya evrak basımına izin verir. Sevk İrsaliyesi, yaptıran ve yapan kişilere çok ciddi bir sorumluluk yüklenmişdir. Ankarada irsaliye basımına yetkili kılınmış nadide matbaalar arasında yer almaktayız. 

Takvim

takvim, takvim baskı, takvim baskı ankara, ankara takvim baskı, poster takvim, takvim basımı, takvim basan matbaalar, takvim fiyatları, ucuz takvim, ekonomik takvim, takvim örnekleri, takvim matbaa, matbaacı takvim, takvim baskı ücretleri, kişisel takvim, firma takvimi, takoz takvim, blok takvim, gemici takvim

Kaliteli bir kurumsal kimlik için

EN DOĞRU ADRESTENİZ

Müşterilerimizin bizden ne beklediğini çok iyi biliyor ve aynı onlar gibi düşünüyoruz. Bu nedenle tasarımdan siparişe, baskıdan sevkiyata kadar her aşamada yapılması gereken her iş, büyük bir hassasiyet ve özveri gösterilerek yapılmaktadır. Biz firma olarak baskı işini biliyor, gönül verdiğimiz bu işimizde bilgi, beceri ve ustalıkla ilerlemeye devam ediyoruz.

BİZE
ULAŞIN

ADRESİMİZ Kazım Karabekir Caddesi, No: 74/14
Ulus/ANKARA/TÜRKİYE
TELEFONLARIMIZ +90 (312) 312 50 11 +90 (535) 391 45 32 +90 (312) 311 72 39 (Fax)
MAİL ADRESİMİZ tugbamatbaa@hotmail.com

BİZE
YAZIN